logo
Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
mig_DamijanD  
#1 Posted : Thursday, May 8, 2008 7:24:51 AM(UTC)
mig_DamijanD

Rank: Newbie

Groups: Registered

Dobili smo organizacijo za DP boulder za mlajše kategorije. Tako, da vsi s katerimi sem že govoril (pa še kakšen več ), dajte računati na ta datum (15.6), da bomo lahko zadevo izpeljali na nivoju.

mig_zMajčk  
#2 Posted : Thursday, May 8, 2008 10:27:40 PM(UTC)
mig_zMajčk

Če bo kaj za pomagat, sem zraven.
mig_DamijanD  
#3 Posted : Sunday, June 1, 2008 10:43:28 PM(UTC)
mig_DamijanD

Kot vsako leto, se tudi letos pokrivamo z maratonom franjo. Malo bo treba pregledati časovnico franje http://www.franja.org/sl/trase/casovnice/ in pripraviti ustrezno obvestilo za tekmovalce, da ne bo spet nekih problemov. Kolikor sem jaz dojel bo cesta Sovodenj - Škofja Loka motena med 11to in 13uro.

Predviden urnik je pa takle:

10.00

cicibanke (4 balvani) čas plezanja 4 minute

11.30

cicibani (4 balvani) čas plezanja 4 minute

15.00

ml.deklice (4 balvani) čas plezanja 4 minute

17.00

ml.dečki (4 balvani) čas plezanja 4 minute

mig_DamijanD  
#4 Posted : Monday, June 16, 2008 8:45:52 AM(UTC)
mig_DamijanD

mig_ivan  
#5 Posted : Monday, June 16, 2008 11:49:59 AM(UTC)
mig_ivan

Sej fotne niso taku slabe, jih je pa sam 69 ...
mig_DamijanD  
#6 Posted : Tuesday, June 17, 2008 8:32:55 AM(UTC)
mig_DamijanD

No pa da naredimo en povzetek.

V nedeljo se je prvih nekaj ur vse vrtelo okoli drenaže oz. kako posušit teren okrog stence. Kopanje jarkov (mini velikosti) je pomagalo samo delno - sonce je pa zamujal; še s kanglico smo vodo stran točil .

Ko se je tekma začela, je načeloma vse potekalo tako kot je treba, kakšnih zapletov ni bilo (oz. vsaj jaz ne vem zanje). Po 3/4 tekme je za edini zaplet poskrbel vreme, tako da je tekma za mlajše dečke odpadla - kot se je izkazalo pozneje, je bila odpoved (po mojem mnenju) skoraj nepotrebna. No če ne bi odpovedal, bi pa še več lilo (murphy). Pa to, da smo bili malo prej doma, tudi ni škodovalo.

Naša edina predstavnica na tekmi je bila Sara, ki se je fajn borila dosegla dva bonusa, pri dveh problemih, ji je pa malo manjkalo, da bi zlezla več kot je - malo bo treba še delat, da bomo bolj . Je bil pa to njen prvi nastop v državni konkurenci. Tako da bravo in še tako naprej.

Vsem hvala, ki ste pomagala pri organizaciji in izvedbi tekme - ne bom našteval po imensko, da ne bom koga spustil; itak sami veste kaj in koliko ste pomagali. Brez vas, se to ne bi dalo speljat. 

Hvala tudi našim sponzorjem: Samsari in Iki, ki sta prispevala nagrade ter OŠ Žiri, ki je posodila blazine.

PS: Mnenje nekaterih predstavnikov KŠP je, da "moramo" tudi naslednje leto organizirati tekmo. Tako, da tisti, ki ste pomagali in tudi tisti, ki zaradi različnih vzrokov niste, razmislite, če ste pripravljeni sodelovati tudi naslednje leto - brez vas tekme itak ne more bit.

Edited by user Thursday, June 19, 2008 8:40:19 AM(UTC)  | Reason: Not specified

mig_primoz1  
#7 Posted : Sunday, June 28, 2009 9:00:11 PM(UTC)
mig_primoz1

DamijanD wrote:

No pa da naredimo en povzetek.

V nedeljo se je prvih nekaj ur vse vrtelo okoli drenaže oz. kako posušit teren okrog stence. Kopanje jarkov (mini velikosti) je pomagalo samo delno - sonce je pa zamujal; še s kanglico smo vodo stran točil .

Ko se je tekma začela, je načeloma vse potekalo tako kot je treba, kakšnih zapletov ni bilo (oz. vsaj jaz ne vem zanje). Po 3/4 tekme je za edini zaplet poskrbel vreme, tako da je tekma za mlajše dečke odpadla - kot se je izkazalo pozneje, je bila odpoved (po mojem mnenju) skoraj nepotrebna. No če ne bi odpovedal, bi pa še več lilo (murphy). Pa to, da smo bili malo prej doma, tudi ni škodovalo.

Naša edina predstavnica na tekmi je bila Sara, ki se je fajn borila dosegla dva bonusa, pri dveh problemih, ji je pa malo manjkalo, da bi zlezla več kot je - malo bo treba še delat, da bomo bolj . Je bil pa to njen prvi nastop v državni konkurenci. Tako da bravo in še tako naprej.

Vsem hvala, ki ste pomagala pri organizaciji in izvedbi tekme - ne bom našteval po imensko, da ne bom koga spustil; itak sami veste kaj in koliko ste pomagali. Brez vas, se to ne bi dalo speljat. 

Hvala tudi našim sponzorjem: Samsari in Iki, ki sta prispevala nagrade ter OŠ Žiri, ki je posodila blazine.

PS: Mnenje nekaterih predstavnikov KŠP je, da "moramo" tudi naslednje leto organizirati tekmo. Tako, da tisti, ki ste pomagali in tudi tisti, ki zaradi različnih vzrokov niste, razmislite, če ste pripravljeni sodelovati tudi naslednje leto - brez vas tekme itak ne more bit.

Verjamem, da je za organizacijo tekme v državnem prvenstvu veliko (prostovoljnega) dela, ampak, da vas je letos spet presenetil dež je pa malo verjetno, glede na to da že kakih 14 dni vseskozi pomalem dežuje. Posledično so v Škofji Loki preventivno poskrbeli za plahto nad balvani. Verjamem, da je finančno to določen zalogaj, vendar pa manjši in predvsem bolj ekološki kot porabljeno gorivo na izletu množice v Žiri.

Res da imate nekaj lepih sprehajalnih predelov, pa še gobe kar dobro rastejo, vendar pa verjetno niso vsi gobarji ali pohodniki. Rano na obliž so dale Gore, kjer se je do zgodnjega popoldneva skala že posušila.

Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.