logo
Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
mig_David  
#1 Posted : Saturday, May 31, 2008 6:54:30 PM(UTC)
mig_David

Rank: Newbie

Groups: Registered

Pozdravljeni...

Če ima kdo kje slučajno kakšno staro plezalno vrv (dolžine vsaj 30m ali več) bi
jo rade volje odkupil.
Potreboval bi jo namreč za opremlanje novega plezališča v okolici Idrije. Obrabljenost
vrvi trenutno ni tako zelo pomembna, saj dvomim da bi bila bolj uničena od trenutne
vrvi, ki jo uporabljam...

Če ima slučajno kdo kje kaj podobnega, se ful priporočam - saj gre itk za skupno dobro...

msg: 040 817 324       David Tončič
ali: david.toncic@gmail.com

pa LP

mig_Šuškovc  
#2 Posted : Tuesday, June 3, 2008 10:32:21 PM(UTC)
mig_Šuškovc

Živjo, David. Upam, da si do sedaj že dobil vru ( ne kupil ampak dobil). V nasprotnem primeru mam jest eno, ki je cca 35m. Sicer jo imam za žamart, sam so tvoja dela dosti bolj plemenita kot zadovojevanje  mojih  potreb ( po plezanju). Sej imam pa tudi eno 25, pa bo morala biti tista dobra.  No, u glavnem...komot ti jo dam, da bi ti le služila pri tvojem delu - malo je namreč takih. Je pa že kar sfukana ampak za abzajl je še OK. Če pa rabiš tudi kakšno pomoč pa se lahko zmeniva za kakšno udarniško.

jest: 051 350 657 

mig_David  
#3 Posted : Tuesday, June 3, 2008 11:11:33 PM(UTC)
mig_David

Pozdravljen!

Hvala za tvoj odgovor!! res hvala tudi ker si pripravljen žrtvovati svoj štrik!! Me je
pa tudi že klical gospod Igor Šorli in mi tudi ponudil svojo staro vrv dolžine cirka 70m. Vsak
kos vrvi bi mi odkrito povedano prišel prav. (da ne bom tudi tukaj razlagal mojih neljubih
dogodkov z mojim tastarim štrikom).
Sem pa seveda za vsak kos strika pripravljen tudi nekaj dati - le ceno morste vi postavt da se zmenmo..

Plezalisce pocasi nastaja, upam da bo tudi zaživelo, trenutno je cirka 28 smeri od 4a do 7b na opremljanje
pa jih čaka še vsaj 35 smerc...tudi vsaka roka bi bla dobrodošla...ampak ni panike ker
to radi delamo, bo že nekak počas...(ta vikend je bil kr lep in sem dokoncn opremu se 9 smeri)

za več info glede tega: lahko poslem tud kaksno slikco...skice smerc....za še več info pa lahko kontaktiraš
tudi kar Igorja, ki ima pri sebi tudi že nekaj skic smeri...

sigurno pa se bom kaj oglasil na tvoji tel. št..čene za kej druzga pa de kejšno zlezemo skup.....!

mig_David  
#4 Posted : Thursday, June 12, 2008 9:15:22 PM(UTC)
mig_David

!IGOR! , !ŠUŠKOVC! ; Zla lepu se vama zahvaljujem za vajine več kot dobrodošle prostovoljne prispevke!!!!!!!

hmm se počutim prou slabo ker nista tla neč vzet v zameno...tak da bo že
pršla na vajin dom kakšna kuverta(pa ne položnica) ko zadenem na lotu,srečelovu...al nek ane..! da
pa ne bosta predolg čakala na ti moje oblube se vama oddolzim takoj ko se kej vidmo!!! brez izgovorov

evo: za pokušino (so mi pozirali), da bosta vedela kam sta investirala ...v kamne..pa plate...

Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.